Detox Arınma

Detox Arınma

Fit öğünlere ulaşmak isteyen herkese, hızlı ve kolay teslimatımızla destek olacağız. Detoks arınma paketi mevsiminde meyve ve sebzeleri  kullanarak baharatlar ve kuruyemişlerle lezzetlendirdiğimiz detokslardan oluşmaktadır. Akşam öğünlerde detoks içeriklerimize şef dokunuşlarıyla lezzetlendirdiğimiz çorbalarımız eşlik etmektedir. Taze ve şeker ilavesiz içerikleri sayesinde sindirim sisteminizin rahatlamasına, vücudunuzun toksinlerden arınmasını kolaylaştırarak kilo vermenize yardımcı olmaktadır. Toksin atımlarıyla birlikte organlarınızı destekler, iyi hissetmenize yardımcı olur ve hücreleriniz yenilenmesini sağlar. Arınma paket içeriğinde 2 gün boyunca katı besin içermeden sadece sıvı beslenmenizi sağlamaktadır. Bu noktada sadece haftada 1 kereden fazla kullanımı önerilmemektedir. Herhangi bir kronik rahatsızlığınız durumunda doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. 

2 Günlük Paket

2 Günlük Paket

2 Günlük:890.00₺

Örnek Menülerimiz

1. Gün

2. Gün

hellohealhty

Hello Healthy Nasıl Çalışır ?

Sağlıklı Lezzetlere kolayca Ulaşın

1-) Birbirinden farklı Hello Healthy paketlerini uzman diyetisyenlerimizin kontrolünde ihtiyacınıza uygun oluşturuyoruz.

2-)Paketinizi Bulun tuşu ile size uygun olan paketi seçiyoruz.

3-)‘Mevsiminde sebze ve meyve’ felsefemizle en taze ürünleri seçiyoruz.

4-)Şeflerimiz sağlığa lezzet katan dokunuşlarını yapıyor.

5-)Günün tüm öğünlerini içeren paketinizi, her gün belirttiğiniz adrese sabah 06:00 – 07:30 yada 07:30 – 09:00 saatleri arasında teslim ediyoruz.

6-)Siparişiniz oluşturulduktan sonra aboneliğinizi 2 iş gün sonrasında başlatıyoruz.

Sizi Arayalım Paketinizi Birlikte Hazırlayalım.

hellohealthy

Vazgeç