Hakkımızda

Biz Kimiz?

Hello Healthy olarak Acıbadem Sağlık Grubunun iştiraki olan APlus Hastane Otelcilik Hizmetleri çatısı altında 2021 yılında kurulduk. 2006 yılından bu yana hasta yemekleri alanında yüksek kalite hizmetler sunan APlus’tan aldığımız güç sayesinde, farklı ihtiyaçlara göre hazırlanan paket servis konseptlerimizle sağlıklı beslenme odaklı hizmet veriyoruz. Bireysel ve kurumsal olmak üzere iki ana başlık altında oluşturduğumuz paketlerimiz sayesinde sağlıklı beslenme alışkanlıkları edinmek isteyen herkese yardımcı oluyoruz. Kurumsal paket kategorisinde yer alan ofislere özel; bireysel paket kategorisinde yer alan fit öğün, sporculara özel, emziren annelere özel, vejetaryen, kalp dostu, şekersiz beslenme ve dengeli beslenme paketlerinden oluşan zengin bir konseptte ve sağlıklı atıştırmalıklarımız ile sağlıklı beslenmek isteyen herkese hızlı ve pratik çözümler sunuyoruz.

Hello Healthy Felsefemiz

Felsefemiz

Bütüncül sağlık yaklaşımımız ile üretimden paketlemeye tüm süreçlerimizde sağlıklı uygulamaları benimsiyoruz. İyi tarım uygulamaları ile üreten, doğaya saygılı tedarikçileri tercih ediyor; ‘mevsiminde sebze ve meyve’ felsefesini odak alan kaliteli malzemelerimizle mevsimsel beslenmeye önem veriyoruz. Doğanın bize sunduğu çeşitliliği selamlıyor, her mevsimin öne çıkan özel malzemelerini menülerimize dahil ediyoruz. Ürünlerimizi sağlıklı pişirme teknikleriyle hazırlıyor, tüm paketleme süreçlerimizde çevre dostu seçeneklerle ilerliyoruz. Mutluluğunuzu ve memnuniyetinizi en önde tutarak, sorunsuz ve özenli teslimatımız ile tam zamanında size ulaşarak hayatınızı kolaylaştırıyoruz. Sağlıklı beslenirken zaman kaybetmek istemeyen, hızlı ve pratik çözümlerle yaşam kalitesini yükseltmek isteyen herkese ulaşıyoruz.

Hello Healthy Uzman Ekibimiz

Uzman ekibimiz

Hello Healthy olarak sağlık ve lezzet bizim için ayrılmaz ikili. İşte bu yüzden, hem sağlık hem de lezzet konusunda, alanında uzman ve sektörel tecrübesi yüksek ekiplerle çalışıyoruz. Her ihtiyaç için özelleştirilmiş, birbirinden farklı Hello Healthy paketlerini uzman diyetisyenlerimizin kontrolünde oluşturuyor; sağlıklı tarifler alanında deneyimli şeflerimizin lezzetli dokunuşlarıyla tamamlıyoruz. Sağlıklı beslenme yolculuğunuzda uzman ekiplerimizin yanınızda olduğunu hep hissedeceksiniz. Çünkü biliyoruz ki; beslenme programlarınızı eksiksiz uygulayabilmeniz için bir uzman desteği gerekli. Her yeni güne taptaze bir başlangıç yapmanız için öğünlerinizi ve kalori hesaplarınızı düzenliyor, sağlıklı pişirme yöntemlerini uyguluyoruz.

Hello Healthy Hedefimiz

Hello Healthy Hedefimiz

Amacımız; Hello Healthy olarak, sektörününün köklü kuruluşu Acıbadem Sağlık Grubu’ndan aldığımız güçle, beslenme alanında sağlıklı, kişiselleştirilmiş ve pratik çözümler arayan herkese ulaşmak. Bütüncül sağlık yaklaşımımızı ve üye memnuniyetini merkezimize alarak, sağlıklı beslenme hareketini birbirinden farklı kitlelere yaymayı ve Hello Healthy ağını genişletmeyi hedefliyoruz.

Sizi Arayalım Paketinizi Birlikte Hazırlayalım.

hellohealthy

Vazgeç