Nasıl Çalışıyor?

Diyetisyenlerimiz ile paketlerinizi planlayarak güne başlıyoruz

Diyetisyenlerimiz ile paketlerinizi planlayarak güne başlıyoruz

Beslenme odaklı hedeflerinize ulaşabilmeniz için ihtiyaçlarınıza göre planlanmış ve kalorisi doğru hesaplanmış programları takip etmeniz çok önemli. Sağlığı ve lezzeti ilk sırada tutarak, beslenme programınızı eksiksiz uygulayabilmeniz için uzman desteğinin gerekliliğine ve önemine inanıyoruz. İşte bu yüzden, her ihtiyaç için özelleştirilmiş, birbirinden farklı Hello Healthy paketlerini uzman diyetisyenlerimizin kontrolünde oluşturuyoruz. Öğünlerinizi ve kalori hesaplarınızı düzenliyor, takibini yapıyoruz. Beslenme programınızdaki ana ve ara öğün dengesi, kalori hesapları, destekleyici atıştırmalıklar gibi pek çok konuyu diyetisyenlerimiz her gün sizin için planlıyor.

‘Mevsiminde sebze ve meyve’ felsefemizle en taze ürünleri seçiyoruz.

Bizce sağlık bir bütün. Bu yüzden sağlıklı beslenme yolculuğunun ‘temiz, taze ve güvenilir gıda’ ile başladığına inanıyoruz. Takip edeceğiniz program fark etmeksizin sağlıklı beslenmeyi odağına alan Hello Healthy olarak, ürünlerimizin tümünü ‘iyi tarım’ uygulamasını benimseyen, doğaya saygılı tedarikçilerimizden alıyoruz. Doğanın bize sunduğu çeşitliliği selamlıyor, her mevsimin öne çıkan özel malzemelerini menülerimize dahil ediyoruz. Mevsimsel beslenme ilkesinden yola çıkarak, ‘mevsiminde sebze ve meyve’ felsefemizle öğünlerimizi en taze ürünlerle oluşturuyoruz.

en taze ürünler
en taze ürünler

Şeflerimiz sağlığa lezzet katan dokunuşlarını yapıyor.

Hello Healthy’de sağlık ve lezzet bir arada! Bütüncül sağlık anlayışımız rehberliğinde, en taze ürünlerle ve diyetisyenlerimizin kontrolünde oluşturduğumuz öğünlerinizi yine sağlıklı pişirme uygulamalarıyla tamamlıyoruz. İhtiyacınıza özel hazırlanmış beslenme programınızla ilgili bilgileri sağlıklı lezzetler alanında uzman şeflerimizle paylaşıyoruz. Tecrübeli şeflerimiz menüyü inceledikten sonra, ürünlere en uygun sağlıklı pişirme tekniklerini seçerek son dokunuşları yapıyorlar. Böylece, her biri özel olarak hazırlanmış sağlık ve lezzet dolu ürünlerle yaşam kalitenizi yükseltiyoruz. Hello Healthy sayesinde sağlıklı beslenirken lezzetten ödün vermiyorsunuz.

Sağlık ve lezzet dolu paketlerimizi her sabah size ulaştırıyoruz.

Güne taptaze ve sağlıklı bir başlangıç yapmanız için her gün kapınıza geliyoruz. Bütüncül sağlık yaklaşımımızı paketleme ve teslimat sürecinde de koruyor, sizinle buluştuğumuz son aşamada da sağlığı en önde tutuyoruz. Tüm paketleme süreçlerimizde çevre dostu ürünleri tercih ediyoruz. Sorunsuz ve özenli teslimatımız ile tam zamanında size ulaşarak hayatınızı kolaylaştırıyoruz. Sağlıklı beslenirken zaman kaybetmek istemeyen, hızlı ve pratik teslimat ile yaşam kalitesini artırmak isteyen herkese ulaşıyoruz.

en taze ürünler

Sizi Arayalım Paketinizi Birlikte Hazırlayalım.

hellohealthy

Vazgeç